+48 502 055 984

Dietetyk z Wrocławia

Magda

Dietetyk mgr Magdalena Kołodziej

Nazywam się Magdalena Kołodziej jestem absolwentką Wyższej Szkoły Medycznej we Wrocławiu ukończyłam studia na kierunku DIETETYKA, ukończyłam również studia podyplomowe na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu na Wydziale Nauk o Żywności, kierunek ŻYWIENIE CZŁOWIEKA W PROFILAKTYCE ZDROWOTNEJ., oraz wiele kursów związanych z dietetyką i żywieniem człowieka. Dietetyką zajmuję się już od 2010 roku i z pasją oraz wielkim zaangażowaniem pomagam swoim pajentom. Wspólnie radzimy sobie z normalizacją wagi, problemami trawiennymi oraz leczeniu chorób dietozależnych.

INSULINOOPORNOŚĆ

CUKRZYCA

CELIAKIA

PROBLEMY JELITOWE

PROBLEMY ŻOŁĄDKOWE

WYSOKI CHOLESTEROL

DNA MOCZANOWA

CHOROBY TARCZYCY

NOWOTWORY

I INNE

Żywienie jest bardzo ważną częścią życia każdego z nas, otacza nas i mamy z nim do czynienia każdego dnia. Jesteśmy zaplątani przez zalewające nas produkty na uginających się półkach supermarketów, zadajemy  sobie pytanie: Co wybrać, jaką pójść ścieżką, jaki produkt będzie właściwy właśnie dla mnie?  Jak również bardziej szczegółowe pytania: jak się żywić w otyłości, Jak się żywić w ciąży, jak przy karmieniu? Jest tych pytań bardzo wiele. Na wizytach w moim gabinecie można otrzymać odpowiedź na wszystkie te pytania jak również na wiele innych.

Należę do Polskiego Towarzystwa Dietetyków.

Jeśli nie masz czasu na wizytę osobistą w gabinecie we Wrocławiu lub w innym mieście, wprowadziłam usługę dietetyk online. Zapraszam do pytań.

 

Moje motto:

„Zaspokojenie potrzeb żywieniowych człowieka jest najbardziej podstawowym prawem, warunkiem jego egzystencji, rozwoju, wydajności pracy, stosunku do otoczenia, a nawet do życia.” [WHO/FAO]

dietetyk-uniw-przyrodniczy-wroclaw
Immunodiagnostyka2
Żywienie-w-sporcie3
Aubergine